طراحی دکور نمایشگاهی

طراحی دکور نمایشگاهی , دکور نمایشگاهی , طراحی غرفه نمایشگاهی : شرکت بارمان طراحان پارس در زمینه سرویس های طراحی غرفه ، ساخت و اجرای غرفه های فروشگاهی و نمایشگاهی آماده است تا هر گونه خدمتی را به بهترین شکل به کاربران عزیز ارائه نماید.

خدمات طراحی غرفه نمایشگاهی و فروشگاهی

۱)طراحی نمونه های مختلف غرفه های نمایشگاهی :

طراحی این نوع غرفه ها توسط طراحانی انجام می شود که در این زمینه بسیار مجرب و با تجربه هستند و همچنین از آخرین متدهای روز دنیا و جدیدترین طرح ها آگاهی های لازم و کافی را داشته اند.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی

۲)طراحی دکور نمایشگاهی در نقاط مختلف کشور :

شما چه در نمایشگاه های تجاری تهران باشید و چه در نمایشگاه های شهرستان ها ، ساخت و اجرای غرفه برایتان انجام خواهد شد.

۳) جمع آوری غرفه :

پس از اینکه کار نمایشگاه به اتمام رسید با توجه به محدودیت های زمانی که در دستورالعمل نمایشگاه وجود دارد ، جداسازی قطعه ها و جمع آوری غرفه انجام می گیرد.

۴)ارائه سرویس :

در زمان برگزاری نمایشگاه ها ، سرویس های مورد نظر ارائه می شود.

۵)پشتیبانی و تعمیر :

اگر نیاز به پشتیبانی یا تعمیر وجود داشته باشد در اسرع وقت انجام می شود.

۶) تبلیغات :

انجام هر گونه طراحی های گرافیکی و بنر ، کاتالوگ و لایت باکس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا صورت می گیرد.

۷)ارائه سرویس های مختلف:

سرویس های مختلفی مثل نورپردازی ، اینترنت ، تجهیزات بسیار مدرن بصری ، صفحه نمایش های جدید و …. ارائه می گردد.

۸)ارائه تجهیزات و مبلمان های جدید و مدرن

طراحی دکور نمایشگاهی تجاری

اگر قرار داد انجام شود ، طراحی دکور نمایشگاهی بدون هزینه و رایگان انجام می شود. طراحان شرکت برای اینکه دیدگاه ها و پیام های شما را به بازدیدکنندگان شما انتقال بدهند مشاورهای را با شما خواهند داشت و پس از آن طرح اولیه ارائه می شود.لازم است بدانید اگر شما بخواهید تغییراتی را در طرح اولیه انجام بدهید امکان پذیر خواهد بود، تا شما تایید نهایه را اعلام کنید.

یکی از اصلی ترین اهداف ما در طراحی دکور نمایشگاهی این است که رضایت مشتریان عزیزمان را بدست بیاوریم و همیشه تلاش کرده ایم تا مشتریانمان را راضی نگه داریم.شما می توانید به تاریخچه همکاری ما با برندهای معتبر و شرکت ها نگاهی بیندازید.

طراحی دکور نمایشگاهی و تجاری و اجرای آنها

همکاران ما همیشه سعی کرده اند تا غرفه های را برای مشتریان عزیز آماده کنند که در ساخت آنها از بهترین مواد جدید و مدرن استفاده شده باشد و همچنین غرفه تناسب کافی با بودجه ی شما را داشته باشد.از ساخت غرفه از مواد مختلفی مثل چوب، ملامینه و لمینت ، نئوپان ، فلزاتی مانند آلومینیوم استفاده می گردد. لازم است بدانید در غرفه های که از مواد مختلف استفاده شده ، خاص بودن و برجسته شدن غرفه بیشتر نمایش داده می شود. تیم کاری ما برای رسیدن به هدف سعی می کند که ساخت و اجرای غرفه را با طراحی های سه بعدی و با کیفیت و برجسته انجام بدهد.

طراحی دکور نمایشگاهی

طراحی دکور نمایشگاهی

ارائه خدمات بعد از برگزاری زمان طراحی دکور نمایشگاهی

زمانی که غرفه برپا می شود به معنی نیست که کار تمام شده و دیگر هیچ کاری نیازی نیست انجام بدهیم. شرکت ما به مشتریان خود این اطمینان را میدهد که اگر در زمان برگزاری غرفه به بازسازی یا تعمیری نیاز بود در کوتاه ترین زمان ممکن و در حین برپایی نمایشگاه آن را برطرف نماید درچنین شرایطی کوچک بودن یا بزرگ بودن غرفه اصلا مد نظر نیست و تحت هر شرایطی این خدمات ارائه خوهد شد.

جمع آوری دکور نمایشگاهی پس از اتمام آن

همکاران ما به خوبی این را می دانند که زمان بندی در جمع آوری غرفه بسیار مهم است و در پایان نمایشگاه به مشتریان تضمین می دهند که بدون هیچ مشکلی و سریعا برای جمع آوری نمایشگاه اقدام کنند.

۱۰ نکته شگفت انگیز در طراحی دکور نمایشگاهی

همه ی ما تقریبا می دانیم که برندهای مختلف و شرکت ها می توانند با حضور در نمایشگاه ها خدمات و محصولاتشان را به بازدید کنندگان نشان دهند و در واقع نوعی اعتماد سازی را برای خودشان به وجود بیاورند. اما تنها حضور در نمایشگاه کافی است بلکه باید غرفه ی را داشته باشید که بسیار خلاقانه و شکیل باشد تا بتوانید در برجسته نشان دادن غرفه تان تاثیر زیادی را ایفا کنید.

متاسفانه در ایران زیاد نمی توان به وضوح خلاقیت را در نمایشگاه ها مشاهده کرد و معمولا یکنواختی در آنها به چشم می خورد.در ادامه این مطلب ما به چندین ایده اشاره کرده ایم که شما می توانید با بکار گیری آنها تاثیر غرفه تان را در دید مخاطبان چندین برابر کنید. اگر می خواهید برای رسیدن به هدف و موفقیتتان گام بردارید به شما توصیه می کنیم ادامه این مطلب را به دقت مطالعه نمایید.با ما همراه باشید….

۱ – طراحی دکور نمایشگاهی را چگونه انجام دهیم ؟

قطعا می دانید طراحی یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش های است که باید در غرفه های نمایشگاهی بسیار به آن دقت شود و به بهترین شکل انجام گردد. در طراحی دکور نمایشگاهی نیازی نیست که کار پیچیده یا بسیار سختی را انجام بدهید.گاهی می توان به وسیله ایده های ساده یک فضای بسیار ایده آل ایجاد کرد البته اگر آن ایده منطقی و اساسی باشد. مثلا یک نورپردازی فوق العاده یا استفاده از الوارهای چوبی می تواند در شکیل بودن طراحی شما نقش مهمی داشته باشد.

۲) تاثیر رنگ ها در طراحی غرفه نمایشگاهی

رنگ ها در زندگی ما تاثیرات زیادی دارند و البته در غرفه های نمایشگاهی یکی از المان های که می تواند در جذاب نشان دادن غرفه تان تاثیر فراوانی داشته باشد رنگ ها هستند به شرط آنکه استفاده صحیح از رنگ ها را فراموش نکنید. می توان از رنگ سفید در غرفه تان استفاده کنید و برای اینکه حالت کسل کننده و یکنواختی آن را از بین ببرید از دیگر رنگ ها در کنار آن نیز استفاده نمایید.

۳) بکار گیری هارمونی رنگ ها در طراحی دکور نمایشگاهی

دکور نمایشگاهی

دکور نمایشگاهی

به خوانایی غرفه ها را در زمان طراحی دکور نمایشگاهی باید دقت فراوانی داشته باشید.نیازی نیست همه ی محصولات خودتان را در غرفه تان به نمایش بگذارید و در نهایت با شلوغی غرفه سبب شوید بازدیدکنندگان سردرگم شوند. به جای آن می توانید یک کاتالوگ تنظیم کنید و در آن تمامی محصولاتتان را به مشخصات و اطلاعات لازم معرفی نمایید و به بازدیدکنندگان که علاقه دارند از تمامی محصولاتتان دیدن کنند یک کاتالوگ تحویل بدهید.

۴)بکار گیری رنگ های گرم را فراموش نکنید

سعی کنید در طراحی دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی از رنگ های گرم استفاده نمایید چون سبب می شود مخاطبان بیشتری به سمت شما جذب شوند.البته در کنار رنگ های گرم ، از رنگ های خنثی مانند خاکستری کمک بگیرید تا تاثیر شما چندین برابر شود و نتایج بهتری دریافت کنید.

۵)استفاده از کف سازی های خلاقانه در طراحی غرفه نمایشگاهی

لازم است بدانید استفاده از قفسه ها و استندها در غرفه های که مساحت کوچکی دارند، کار صحیحی نیست چون با این کار تردد را با مشکل روبرو کرده اید. از کف سازی های خلاقانه به منظور راهنمایی مشتریانتان استفاده کنید و سعی کنید اکثر محصول ها و کالاهایتان را روی دیوار به نمایش بگذارید.

۶) بکار گیری استندهای خلاقانه در طراحی دکور نمایشگاهی

بکار گیری استندهای خلاقانه را در طراحی دکور نمایشگاهی فراموش نکنید. یکی دیگر از مواردی که می تواند تاثیر زیادی در جذابیت غرفه های شما داشته باشد قفسه ها و استندهای هستند که شما به وسیله آنها محصولات و لوازمتان را عرضه می کنید. می توانید از خلاقیت تان برای بهتر نشان دادن قفسه ها و استندها استفاده نمایید به گونه ی که سبب شوید محصولاتتان را بازدیدکنندگان به خوبی ببینند.

۷) طراحی دکور نمایشگاهی به شکل فضای های بسته یا باز

اگر می خواهید به نوعی سبب شوید تا بازدیدکنندگان وسوسه شوند تا از غرفه تان دیدن کنند باید حس کنجکاوی آنها را برانگیزید به این شکل که می توانید طراحی را برای غرفه تان در نظر بگیرید که دور تا دور آن بسته است و فقط یک ورودی دارد که به صورت خلاقانه ی طراحی شده و در نهایت برای بازدیدکنندگان هیجان انگیز باشد.

۸) استفاده از محصولاتتان در طراحی دکور نمایشگاهی

یکی از گزینه های که شما می توانید در طراحی دکور نمایشگاهی بکار بگیرید استفاده از محصولات و کالاهای خودتان است.شما با این کار علاوه بر اینکه بخوبی می توانید محصولاتتان را به مشتریان معرفی کنید بلکه ماهیت اصلی غرفه تان را نیز در نگاه اول به مشتریان رسانده اید. تا به حال شرکت های بزرگی از این روش برای معرفی خودشان استفاده کرده اند مانند شرکت نایک.

طراحی دکور نمایشگاهی

طراحی دکور نمایشگاهی

۹)استفاده از رنگ های تیره را فراموش نکنید

در صورتی که می خواهید غرفه تان با دیگر غرفه ها تفاوت داشته باشد ، در طراحی دکور نمایشگاهی از رنگ های تیره استفاده نمایید. یکی از ایده های جذاب در این مورد استفاده از رنگ تیره در طراحی نمایشگاه و بکارگیری رنگ های گرم برای تزئین آن است.البته فراموش نکنید که این کار باید با دقت کافی و در نظر داشتن تمامی جوانب انجام شود نه اینکه سبب شود تاثیر منفی بر روی محصولات و کالاهایتان داشته باشد.

۱۰)خوانایی دکور نمایشگاهی

در آخرین نکته باید بدانید که غرفه شما باید به گونه ی باشد که خوانایی کافی را دارا باشد نه اینکه سبب شود بازدیدکنندگان دچار حس سردرگمی شود.برای اینکه فضای غرفه تان از مسیرهای ارتباطی جدا شوند می توانید دیوارهای مشبک را بکار بگیرید. این دیوارها علاوه بر اینکه زیبایی جذابی را به غرفه شما میدهند بلکه سبب می شود جداسازی فضای غرفه شما به بهترین شکل انجام گردد.
اگر می خواهید طراحی فوق العاده ی داشته باشید می توانید با مشاوران ما در این زمینه مشورت کنید.فراموش نکنید که هدف از برگزاری دکور نمایشگاهی این است که شما در ذهن مشتریان خود جای بگیرید و در اصل تبلیغات موثری را انجام بدهید که تاثیر مثبتی در میزان فروش شما داشته باشد.
ما همواره سعی کرده ایم شما را به خواسته هایتان نزدیک کنیم چرا که هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز و کمک به افزایش کسب و کارشان است.[ يکشنبه 1 بهمن 1396 ] [ Array ] [ بهزاد مقتدر ] [ ]

ارسال نظر

نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :